Uygulama Alanları
Talep Formu

Ev AkustiğiTüm yeni bina yapılarında kullanıcılar artık ses yalıtımlı olan daireleri tercih etmektedir. Ev akustiği ile odalar arası ses geçişleri engellenmekte ve ses karışmalarının önüne geçilmektedir. Ayrıca ses izolasyonu ile katlar arasında oluşan gürültü ve uğultularda yok edilerek konforlu bir yaşam sürülmesi sağlanmaktadır.

Yaşam alanı denilince akla ilk gelen şüphesiz ki konutlardır. Konutlarda nasıl ki ısı yalıtımına önem veriliyorsa, ses yalıtımı da bir o kadar mühimdir. Üst-alt dairede bulunan komşularınızın sanki sizin evinizde yaşıyormuş gibi seslerinin olması sizi elbette ki huzursuz edecektir.

Psikolojik sorunlara ve sinirlilik, huzursuzluk haline sebep olan gürültü semtinizin ve konumunuzun aktif insan topluluğu içerisinde olmasından da kaynaklanabilir. Bu durumların önüne geçmek için ise binanıza ya da dairenize uygulatacağınız ev akustik ses yalıtımı ile kurtulabilir, konfor ve huzur dolu bir yaşam sürebilirsiniz.

Estetik görünüme önem veren bireyler için dizayn edilmiş olan kumaş kaplamalı akustik ses yalıtım panelleri ile asma tavan ve duvar gibi bölgelere uygulatabilir, hem dekor hem de yalıtım sağlatabilirsiniz.