Uygulama Alanları
Talep Formu

Müzik Odası ve StüdyoMüzik Odası ve Stüdyo, dış seslerin asla olmaması gereken mekanlardan biridir. Müzik odası ve stüdyo içine düzenlenecek olan ses yalıtım sisteminin malzeme seçimi oldukça önemlidir. Kayıt veya deneme için oluşturulan müzik odalarında hiçbir gürültü almaması gereklidir. Özel odalar kategorisine giren müzik odaları, en kaliteli akustiğe sahip olmalıdır ve ses yalıtımı yapılması gerekli alanların başında gelir.

Çeşitli enstrümanların içerisinde bulunacağı bu özel odalar, dışarıdan gelen sesler için korunaklı olmalı ve aynı şekilde dışarıya da zarar verici olumsuz etki yaratmamalıdır. Odaların incelenmesi üzerine duvar, tavan ve zemin için planlama yapılır ve gerekli bölge tespit edilerek ses yalıtım uygulanır.

Profesyonel olarak da ilgilendiğiniz tüm enstrümanları gönül rahatlığı ile çalabilmeniz için mutlaka ses yalıtımı yaptırmalısınız. Zira size gelecek herhangi bir uğultu sizi rahatsız ettiği gibi, bina içine veya hane içine de oldukça zarar verebilir.

Arge Akustik ile Müzik odaları ve Stüdyo ses yalıtım sistemlerini kaliteli malzeme ve uygun fiyatlara hizmet alırken, gürültüsüz bir yaşamın notalarını çalmaya başlayabilirsiniz.