Uygulama Alanları
Talep Formu

Sanayi - FabrikaSanayi ses yalıtımı, Fabrika ve iş makinalarının yoğun olarak kullanıldığı alanlara uygulanabilmektedir. Özellikle sanayi ve Fabrikalarda bulunan makineler, işçilerin yüksek verimsizliği ile beraber sağlık sorunların da oluşmasına neden olmakta.

Arge Akustik, tüm sanayi ve Fabrikalarınızın keşfini gerçekleştirdikten sonra ses akımının oluştuğu, yankının ölçümü ve hangi bölgeye yalıtım işleminin gerçekleşmesi gerektiğini tespit ederek, en kaliteli malzemeleri ile yalıtım sürecini başlatmaktadır.

Daha verimli bir çalışma ortamı yarabilmek adına geliştirilmiş yalıtım ürünleri, doğru kullanımı ile gürültüyü minimuma indirmektedir. Fabrikada bulunan üretim makineleri bit hayli gürültü üretmektedir. Ancak ne yazık ki bunun ses yalıtım uygulaması hariç bir çözümü bulunmamaktadır.

Kapsamlı bir Sanayi ses yalıtım sisteminin kurulması, Fabrikada bulunan makine seslerinin dışarıya çıkmasını engelleyerek bulunduğu ortama hapsetmeye yarar. Ayrıca yakın konumda bulunan tüm Fabrikalarında seslerinin birbirine karışması, çevresel olarak büyük bir gürültü kirliliği yaratır.

Bu durumların önlene bilmesi adına firmamızla iletişime geçebilir, gerekli çalışmaların yapılmasını ve sanayi ses yalıtımı uygulanmasını talep edebilirsiniz.