Yalıtım Ürünleri

Akustik Süngerler

Yanmaz Yumurta Sünger
Kauçuk Sünger
Yanmaz Labirent Sünger
Bass Trap Sünger
Renkli Yumurta Sünger
Akustik Düz Sünger
Akustik Labirent Sünger
Akustik Special Sünger
Bariyerli Düz Sünger
Bariyerli Süngerpan
Bariyerli Yumurta Sünger
Basotech Yumurta Sünger
Bosatech Special Sünger
Special Bariyerli Sünger
Yanmaz Piramit Sünger
Yanmaz Yumurta Sünger

Akustik süngerler ses yalıtım malzemelerinin temelini oluşturmaktadır. Tüm yapıların inşaa halinde ya da daha sonradan da monte edilebilecek şekilde üretimi sağlanan akustik süngerlerin birçok çeşidi bulunmakta. Bunlar kullanım alanlarına göre ürün gruplarına ayrılmaktadır.

Yalıtım süngerler çeşitleri; Akustik sünger, Yanmaz Akustik Sünger, Yumurta Süngerler, Piramit Süngerler, Labirent Süngerler, Special Süngerler, Basotect Süngerler, Renkli Akustik Süngerler, Rulo Sünger, Stüdyo Süngerleri, Bondex Süngerler, Yat marin Süngerleri gibi çok çeşitliliği ile her alana kullanılabilecek kalitede yüksek ses yalıtım sağlayıcı ürünlerdir.

Bazı sünger çeşitleri kendiliğinden yapışkanlıdır bazı süngerler ise gerekli malzeme ile monte edilebilmektedir. Her alan için düşünülmüş çok çeşidi ile ister hastane odaları, ister stüdyo dairesi, isterseniz de geniş konferans salonlarına ses yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz.

Gürültü kirliliği adına üretilen bu malzemeler sizlerin daha konforlu bir yaşam sürmeniz adına mükemmel geliştirilmiş ürünlerdir.