Yalıtım Ürünleri

Akustik Ürünler

Akustik Seperat
Akustik Masa Seperat
Akustik Baffle Tavan
Ses Emici Küpler
Akustik Kanopi Tavan
Akustik Kutu Totem

Akustik ve ses yalıtım ürünleri ile tüm yapıların izolasyonları sağlanır. İnsanlar üzerinde olumsuz etkilere neden olan ve yoğun gürültüye maruz kalan yapıların daha az ses iletebilmesi, daha korunaklı ve insan sağlığını tehdit edici rahatsızlığı ortadan kaldırmak için dizayn edilen ses yalıtım ürünleridir. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren, uygulama ve montajı alana göre dizayn edilen akustik ses yalıtım ürünlerini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz. Tüm yapılar için özel olarak üretilen, uzun yıllar garantisini koruyan ve yoğun gürültüden sizi sakinliğe davet eden yalıtım ürünleri ile makul fiyatlara sahip olmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Ofis, ev, konferans salonu, sinema, tiyatro, sanayi, müzik odası gibi birçok mekâna uygulanabilen ses yalıtım sistemlerini bina içi ses kaybını oluşturmak adına kullanabilirsiniz. Üst düzey akustik ses yalıtım ürünlerine sahip olan firmamız, müşterilerinin mekân, durum ve şikâyetleri bazında analizlerini gerçekleştirerek gerekli ekipmanı sizler için hazırlamakta ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Arge Akustik garanti ve kalitesi ile zemin, duvar, tavan gibi tüm bölgelere itinalı bir proje tasarlayarak kapsamlı ürün yelpazesi ile çevresel gürültüyü sizler için ortadan kaldırmaktadır.