Yalıtım Ürünleri

Kumaş Kaplı Paneller

Kumaş kaplı akustik paneller, kullanıldığı ortamda estetik görünümü ve dizaynı ile hoş bir hava katarken, aynı zamanda ses yalıtım sistemlerinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olmuştur. Bulunduğu mekân için farklı bir tasarım ve yalıtım düşünenler için imal edilen kumaş kaplı paneller, istenilen renk ve ebat seçeneklerine göre üretilir.

Kumaş kaplı akustik paneller, gürültüyü içine hapsetme özelliği ile yankı ve uğultuyu ortadan kaldırır. Ses dalgalarının hangi yöne iletildiğini hisseder ve olumsuz ses etkisini kendi üzerine çekerek, ortamın yalıtılmasında etkili bir çözümdür.

Harika bir yardımcı ürün olan kumaş kaplı ses yalıtım panelleri, ev, ofis, konferans salonları, sinema salonları ve daha birçok mekân da dekoratif görüntüsü ile dikkat çekerek, ortamın yalıtılarak seslerin birbirine karışmasını engeller.

Makul fiyatı ve büyük işlevi ile de günümüzde en sık tercih edilen ürün olmasının sebebi her mekâna uyum sağlayıcı oluşudur. Dilediğiniz renkte veya desende, istediğiniz ebat ve ölçülerde üretimi sağlanan kumaş kaplı akustik paneller duvarlara, asma tavanlara rahatlıkla montaj edilebilmektedir.

İstenildiği takdir de yerinden sökülerek, farklı bir alana da kolayca kurulumu yapılabilir. Portatif ve şık görüntüsü ile yüksek ses yalıtımı sağlayan bu ürünü Arge Akustik farkı ile temin edebilirsiniz.