Yalıtım Ürünleri

Telefon Görüşme Kabinleri

Akustik ses yalıtım düzenlemelerinin en sık tercih edilenlerinden birisi de telefon görüşme kabinleridir. Telefon görüşmelerinin yapıldığı ortamları izole eder ve ses düzeyini oranlar. Ofislerde, mağazalarda, banka ve tüm ihtiyaç alanların da kullanabileceğiniz telefon kabinleridir.

İster akustik kumaşlarla kaplı telefon kabini, ister dekoratif tüm seçeneklerimizi tercih ederek telefon kabinlerini temin edebilirsiniz. Avrupa standartları ile en çok tercih edilen ses yalıtım ürünlerinden olan telefon kabinleri, yüksek performansa sahip ve kolaylıkla kurulan modüllerdir.

Seslerin birbirleri ile karışmasını engelleyen akustik kabinler, yüksek hizmet ve kalite seviyesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Avrupa standartlarında üretimi sağlanan akustik telefon kabinleri çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Daima en uygun fiyatı sunan firmamız, dilediğiniz akustik kumaşlar ile telefon kabinlerini şık ve estetik görünüme ulaştırabilir, bulunduğu ortama farklı bir hava katmasını sağlayabilir.

İhtiyacınız olan telefon kabinlerini firmamız aracılığı ile temin ederek, kurulum dâhil avantajlı fiyatlarımızdan faydalanmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek kalite ve şık dizayn ile sizlere en mükemmeli sunmayı amaçlayan firmamız telefon görüşme kabinleri çözümleri ile de sizlere maksimum istihdam sağlamaktadır.